Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Software > Antiviry >

ESET Mobile Security 2 - 2 zařízení 2 roky

ESET Mobile Security 2 - 2 zařízení 2 roky

Cena:

od 725 Kč do 860 Kč

Vývoj ceny

Hlídat cenu

Popis produktu ESET Mobile Security 2 - 2 zařízení 2 roky: Zabezpečte všechny důležité údaje na firemních mobilních zařízeních. ESET Mobile Security 2 přináší pokročilou ochranu pro platformy Symbian a Windows Mobile. Tato ochrana vám zaručí bezpečnost v ... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost
     
Pokud máte zkušenost s obchodem SW.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem SW.cz popsal.
Do 3 dnů

ESET Mobile Security 2 - 2 zařízení 2 roky - popis

nahoru

Zabezpečte všechny důležité údaje na firemních mobilních zařízeních. ESET Mobile Security 2 přináší pokročilou ochranu pro platformy Symbian a Windows Mobile. Tato ochrana vám zaručí bezpečnost v
případě šířících
se hrozeb nebo ztrátě dat pokud dojde k odcizení vašeho mobilního zařízení.
Mobilní zařízení kombinující telefon s takzvaným PDA (Personal Digital Assistant) se stávají stále populárnější. Faktory, jako široká nabídka aplikací, dostupnost vysokorychlostního připojení a v neposlední řadě potřeba mobility,
přispívají k rapidnímu rozšíření tzv. smartphones, tedy chytrých telefonů.
Při procházení webových stránek, psaní e-mailů, spouštění videí či telefonování uživatelé často zapomínají na ochranu citlivých dat, které mají uložená na svých mobilních zařízeních. Takto se nevědomky vystavují riziku ztráty nebo možnému zneužití osobních informací. Společnost ESET však nabízí řešení - ESET Mobile Security 2 jako plně integrovanou ochranu pro smartphones s operačními systémy Windows Mobile a Symbian. Nyní tedy mohou uživatelé produktů ESET chránit I svá mobilní zařízení.
ESET Mobile Security 2 poskytuje ochranu proti škodlivým programům, nevyžádaným SMS i MMS, dále pak ochranu proti krádeži (Anti-Theft), přičemž majitel telefonu obdrží automatickou SMS zprávu, pokud dojde k výměně SIM karty. Nastavení Anti-theft je samozřejmě chráněno heslem. Správu a sledování datových toků zabezpečuje firewall a informace o stavu vybraných funkcí hlásí bezpečnostní audit.
ESET Mobile Security 2 vyžaduje operační systém Microsoft Windows Mobile 5.0,
6.0, 6.1, 6.5 a Symbian S60 3rd Edition, Feature Pack 1 nebo 2 a Symbian S60 5th Edition.
Jedná se o elektronickou licenci pro až 2 zařízení na 2 roky.
Produkt obsahuje: -Antivirus -SMS/MMS Antispam -Upozornění v případě krádeže -Vzdálená blokace/Smazání dat -GPS lokátor Produkt je vhodný pro operační systém zejména pro Android 2.0 a vyšší, dále pro Symbian a Windows Mobile 5.0, 6.0, 6.1 a 6.5. Důležité upozornění: Aktivace licence ESET MOBILE SECURITY 2 není kompatibilní s verzí na Google Play.

Elektronická licence

Elektronické licence postupně nahrazují klasické krabicové verze programů. Hlavním důvodem proč k tomu dochází,
je jejich rychlá dostupnost. Pokud při práci zjistíte, že Vám bude končit například antivirová ochrana a nechce se Vám čekat na doručení krabicové verze poštou nebo jinými prostředky. Můžete snadno a rychle z pohodlí domova nebo kanceláře získat elektronickou licenci přes náš internetový obchod. Elektronická licence zakoupeného programu se liší od krabicové verze pouze tím, že od nás neobdržíte krabici s instalačním médiem. Při platbě prostřednictvím elektronického bankovnictví PayU, které patří mezi aktuálně nejrychlejší způsoby plateb, Vám bude zaslán na Váš email po uhrazení
částky, aktivační kód a odkaz na stažení programu. A Vy tak budete moci začít s instalací a následným používáním zakoupeného programu.

Vlastnosti produktu
Typ software: Antispam, Anti-Theft, Antivirus, Firewall

Délka licence [měsíců]: 24

Počet licencí: 2

Elektronická licence: Ano

Výrobce Eset

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu ESET Mobile Security 2 - 2 zařízení 2 roky užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Utility nebo Multimediální software, Účetní software, Kancelářské aplikace.

Nejlevnější ESET Mobile Security 2 - 2 zařízení 2 roky akční ceny - Levné ESET Mobile Security 2 - 2 zařízení 2 roky

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější ESET Mobile Security 2 - 2 zařízení 2 roky stojí 725 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější ESET Mobile Security 2 - 2 zařízení 2 roky najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Antiviry.