Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Software > Antiviry >

ESET NOD32 Antivirus 4 PC 3 roky

ESET NOD32 Antivirus 4 PC 3 roky

Cena produktu ESET NOD32 Antivirus 4 PC 3 roky není známa.

 

Popis produktu ESET NOD32 Antivirus 4 PC 3 roky: Nová verze bezpečnostního řešení. Užijte si bezpečnější prohlížení internetu i ostatní aktivity na počítači s pomocí ověřené detekční technologie. ESET NOD32 Antivirus eliminuje všechny typy hroz... > více informací


ESET NOD32 Antivirus 4 PC 3 roky - popis

nahoru

Nová verze bezpečnostního
řešení. Užijte si bezpečnější prohlížení internetu i ostatní aktivity na počítači s pomocí ověřené detekční technologie. ESET NOD32 Antivirus eliminuje všechny typy hrozeb, od virů, přes červy a rootkity až po spyware.

Jelikož se ke kontrole souborů využívá technologie cloud, dochází
ke zrychlení kontroly počítače, snížení využití systémových prostředků a zvýšení celkové úrovně zabezpečení. Všechna výměnná média od USB pamětí pro CD a DVD jsou automaticky kontrolována ihned po připojení/ vložení do počítače.

Součástí produktu je antivirus, antispyware, kontrola produktů v průběhu stažení, kontrola při nečinnosti systému a kontrola vyměnitelných médií.

Při každodenní aktivitě na počítači, která může zahrnovat i náročné operace typu návrhu grafiky nebo hraní počítačových her, není žádoucí, aby docházelo ke zpomalení počítače díky
činnosti antivirového řešení. ESET NOD32 Antivirus byl navržen s ohledem na nízké zatížení systémových prostředků, díky kterým má počítač vždy dostatek výkonu.  

ESET NOD32 Antivirus nabízí maximální ochranu již v základním nastavení po instalaci. O potenciálních bezpečnostních rizicích jste informováni ihned na hlavní obrazovce programu. Uživatelské rozhraní je navrženo s ohledem na přehlednost a rychlou orientaci v ovládání. Bezpečnostní profil navíc můžete doladit ve více než 150 nabídkách, tak, aby co nejlépe vyhovovaly vašim potřebám.
Tento produkt je antivirovým systémem NOD32 a je určen pro čtyři PC s operačním systém Windows na dobu 3 roky.

Elektronická licence

Elektronické licence postupně nahrazují klasické krabicové verze programů. Hlavním důvodem proč k tomu dochází,
je jejich rychlá dostupnost. Pokud při práci zjistíte, že Vám bude končit například antivirová ochrana a nechce se Vám čekat na doručení krabicové verze poštou nebo jinými prostředky. Můžete snadno a rychle z pohodlí domova nebo kanceláře získat elektronickou licenci přes náš internetový obchod. Elektronická licence zakoupeného programu se liší od krabicové verze pouze tím, že od nás neobdržíte krabici s instalačním médiem. Při platbě prostřednictvím elektronického bankovnictví PayU, které patří mezi aktuálně nejrychlejší způsoby plateb, Vám bude zaslán na Váš email po uhrazení
částky, aktivační kód a odkaz na stažení programu. A Vy tak budete moci začít s instalací a následným používáním zakoupeného programu.

Vlastnosti produktu
Typ software: Antispyware, Antivirus

Délka licence [měsíců]: 36

Počet licencí: 4

Elektronická licence: Ano

Výrobce Eset

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu ESET NOD32 Antivirus 4 PC 3 roky užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Utility nebo Multimediální software, Účetní software, Kancelářské aplikace.

Nejlevnější ESET NOD32 Antivirus 4 PC 3 roky akční ceny - Levné ESET NOD32 Antivirus 4 PC 3 roky

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější ESET NOD32 Antivirus 4 PC 3 roky stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější ESET NOD32 Antivirus 4 PC 3 roky najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Antiviry.